Halina Rybak-Gredka

Przeskocz nawigację.

(30-05-2005, 18:49) Następny kilometr...

"Ci, co przegrywają, często nie mają pojęcia, że wycofali się na ostatnim okrążeniu przed metą"
Thomas Edison

Wśród wielości działań tyle doświadczeń i refleksji. Sprawdziany sytuacji. Nowo poznani ludzie.


Jest tak pięknie mieć wokół siebie osoby, na które można się zdać. Ludzi 100 procentowego zaufania. Jak ważne i wartościowe jest to odczucie. Magiczna wartość: wspieranie się i dodawanie sobie odwagi. Ludzie potrafią osiągać tak wiele. Jeśli tego chcą...Zespół marzeń?


Świat jutra - i to nie podlega żadnej wątpliwości- będzie należał do ludzi zdyscyplinowanych. Dyscyplina to świadomość, co trzeba zrobić. Niektórzy próbują odsunąć to od siebie. Dyscyplina to świadomość, w jakim czasie. Naszym najlepszym czasem jest teraz. I najlepiej jak to możliwe.


Tak często przyglądamy się z kim kontaktują się nasze dzieci. Jakie mają otoczenie? Zdajemy sobie sprawę jakie to dla nich ważne i decydujące. To, co dotyczy dzieci odnosi się także do nas: "poszukaj sobie właściwych przyjaciół", "twórz zespół z właściwymi ludźmi".
Jeśli w koszu z jabłkami jest jedno z brunatną plamką? Długo nie trzeba czekać, kiedy inne jabłka ..."usuń je"


Nasi sprawdzeni przyjaciele i nowo poznani ludzie, którzy pokazali nam nowe rzeczy i wypowiedzieli nowe słowa, a także nowo przeczytane książki - to jest to, co posuwa nas do przodu. Jeśli to się zdarza, to nasza sytuacja zmienia się.


Cenię, szanuję i oddaję honor każdemu z artystów i ludzi dobrej woli, których miałam zaszczyt poznać w ostatnim czasie. Te spotkania, to dla mnie wielką siłą i odwagą do przejścia następnego kilometra. To nowa energia i gotowość, by iść dalej...


[powrót]

Komentarze:

Brak komentarzy

Dodaj komentarz:
ilość odwiedzin:  2373339