Halina Rybak-Gredka

Przeskocz nawigację.

(05-07-2013, 23:41) Spraw abym zrozumiał

"Kto nie potrafi pytać, nie potrafi żyć" Albert Einstein

"Make me know it" - Youth in Action Project czyli "Spraw, abym zrozumiał" to kolejny, duży projekt mojego Stowarzyszenia. W dniach 1-8 lipca gościmy w Będzinie międzynarodową grupę studentów. I w związku z tym 5 lipca przybył do nas Pan Prof. Jerzy Buzek, Premier RP, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, europoseł. To była niezwykła wizyta i ogromny zaszczyt, zarówno dla młodzieży biorącej udział w projekcie jak i dla nas Stowarzyszenia "Dobre ręce", także dla mieszkańców miasta Będzina. Kochani! "Make me know it" 5.07.2013r. - Intercultural Event and meet" to galeria z wizyty , którą ciągle zachwycona jestem! :-)
Pan Premier Jerzy Buzek z wizytą na naszym Projekcie

Stowarzyszenie "Dobre ręce" realizuje, w ramach Programu "Młodzież w działaniu", projekt oparty na wielostronnej wymianie wiedzy wśród młodych ludzi oraz na debacie o ich losie i przyszłości, jako obywateli europejskich. Reprezentują oni 6 organizacji młodzieżowych z Białorusi, Polski, Rosji, Ukrainy, Rumunii i Włoch. W trakcie wizyty w Będzinie w dnach 1-8 lipca, w ramach edukacji poza formalnej, 40-osobowa grupa studentów-uczestników projektu, ma możliwość m.in. promować aktywność obywatelską młodych ludzi, twórczość artystyczną, wielokulturowość, debatę na temat obywatelstwa europejskiego, demokracji i wolności słowa. Wynikiem naszego projektu będzie publikacja o możliwościach młodzieży w UE oraz film dokumentalny.

Bardzo proszę o polubienie fan page Projektu "Make me know it" na fb.
Tutaj pierwsze zdjęcia z wizyty.
A tu inne linki do galerii zdjęć:
First part of photos from our Project

Photos from our Visit in Katowice

"Make me know it" - Water balloon fight :)

FILM z PROJEKTU, kręcony przez Kanał99 podczas wizyty Pana Premiera Jerzego Buzka w Będzinie: MAKE ME KNOW IT

I już na koniec artykuł prasowy o Projekcie i wizycie Prof. Jerzego Buzka Artykuł w WIADOMOŚCIACH ZAGŁĘBIA


[powrót]

Komentarze:

08-07-2013, 15:46 Halina Gredka (halinarg@gmail.com)

SERDECZNIE ZAPRASZAM do obejrzenia i polubienia filmu z Projektu, kręconego przez Kanał99 podczas wizyty u nas Pana Premiera Jerzego Buzka - link powyżej.
07-07-2013, 20:19 Rytro

Bardzo dobre zdjęcie, poprzednie nostalgiczne ciepłym zachodem, a jeszcze wcześniejsze po prostu tęczowe - mawiał wśród stawianych pytań potrafiący żyć Albert Einstein.
Dodaj komentarz:
ilość odwiedzin:  1985079