Halina Rybak-Gredka

Przeskocz nawigację.

(01-04-2010, 17:45) Comenius

"Skały rozmawiają ponadczasowo...." Jacek Golonka

Długo się nie odzywałam. Czas wyciszenia i wątłej komunikacji ze światem niejednokrotnie zbawienny. Na chwilę wyjechałam. W pięknych, orientalnych i jednocześnie jakże współczesnych miejscach Ankary odnalazłam wytchnienie i świeżość. Znowu urzekła, rzuciła na kolana nieziemska Kapadocja. Cudowna podróż z młodzieńczą wyobraźnią, spotkania ze spontanicznością, odwagą i radością.

A wszystko to w ramach projektu Comenius, w partnerstwie czterech szkół: Ümitköy Anadolu Lisesi, Ankara, TÜRKİYE; Istituto Tecnico Commerciale Statale "Maria Lazzari", Dolo, ITALIA; Lycée Jean Moulin, Revin, FRANCE; Miejski Zespół Szkół Nr 4 – Gimnazium Nr 6, Będzin, POLSKA.

Tu moja galeria z wizyty w Turcji na stronie projektu Ankara 2010. A tu jeszcze Comenius Project 2009 - 2011 "Tell Tale Thrills"

I znowu coś z Kursu Cudów: „Ciesząc się, dajcie sobie wzajemnie wolność i siłę, które zaprowadzą was do nieba. Lampa zapalona jest w każdym z was dla drugiego. A ręce, które dały ją twemu bratu, zawiodą was poza lęk, do miłości”.

Życzę wszystkim z okazji Świąt Wielkanocnych, dużo zdrowia, radości, spokoju. I aby w naszych sercach była zawsze Nadzieja.


[powrót]

Komentarze:

01-04-2010, 18:57 Jacek

Nadzieja powraca pierwsza....:)
Dodaj komentarz:
ilość odwiedzin:  2086619