Halina Rybak-Gredka

Przeskocz nawigację.

(09-02-2010, 17:25) Wielka pomoc

"Zamiast wciąż na boku stać trzeba jeden procent dać! Miast zostawać wciąż w rozterce, okaż tym procentem serce..." Włodzimierz Wójcik

Sporo się ostatnio działo. Wielki bal w królewskim mieście to była ogromna, znakomita impreza. Jak zwykle nie byłoby to możliwe bez ogromnego nakładu pracy nauczycieli, pracowników, uczniów i rodziców MZS nr 4 oraz ludzi związanych ze Stowarzyszeniem Dzieciom Będzina. Wielkie, wielkie dzięki...

Teraz trzeba mi się trochę podleczyć. Ach, ta zima...:(

Jak co roku rusza już na całego kampania 1% dla organizacji pożytku publicznego. Tradycyjnie namawiam: Nie daj fiskusowi - daj konkretnej idei, potrzebującemu człowiekowi! Jest wiele interesujących propozycji pomocy. Podziel się, więc procentem! Zdecyduj o inwestycji w dzieci, chorych i biednych, zagubionych i bezradnych, jeszcze czekających i już na krawędzi beznadziei. Zdecyduj o inwestycji w bliźnich! Niech ten „mały procent” stanie się „wielki” i zasili...czyjeś życie.

Mały, wielki procent. Tak, ten jeden procent, to jest aż jeden procent.
I taka pomoc nic nie kosztuje. Podmiotem dokonującym wpłaty na rzecz organizacji pożytku publicznego jest urząd skarbowy.

To tylko dwa kroki, bo złożenie wniosku oznacza podanie w zeznaniu rocznym za 2009 r:
- nazwy organizacji pożytku publicznego
- numeru wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego.

Rozliczasz się samodzielnie i chcesz przekazać 1% swojego podatku dla Stowarzyszenia Dzieciom Będzina?

Pobierz darmową wersję programu do PIT z naszej strony internetowej, który zawiera już wypełnioną rubrykę odpowiednimi danymi SDB.

[powrót]

Komentarze:

Brak komentarzy

Dodaj komentarz:
ilość odwiedzin:  2177007