Halina Rybak-Gredka

Przeskocz nawigację.

(23-05-2009, 13:27) Nasz Kopciuszek

"A cóż to jest za bajka? Wszystko to być może!" Ignacy Krasicki

Zespołowe zmagania zakończone na deskach Teatru Dzieci Zagłębia wielkim sukcesem! W piątek 22 maja wystawiliśmy "Kopciuszka i krasnoludki" - spektakl o charakterze charytatywnym. Pomysłodawcą i odtwórczynią tytułowej roli była pani europoseł Małgorzata Handzlik.
Wsród organizatorów było także Stowarzyszenie Dzieciom Będzina.

Odbyły się dwa przedstawienia teatralne. Jako aktorzy wystąpili znani ludzie z Będzina i regionu. Tu jest obsada. Ja także miałam wyjatkową przyjemność działań scenicznych wraz z interesującym teamem.

Cały dochód z przedsiewzięcia czyli 26 250,00 zł, zostanie w całości przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla oddziału noworodków Powiatowego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Będzinie.

Komentarz w kilku słowach. Reżyser, który dokonał cudu i pobudził wszystkie drzemiące talenty. Czas darowany przez ludzi, którzy mają go bardzo niewiele. Praca, praca, praca oraz radość obfitości. Wdzięczność za dar poznawania i bezschematyczną lekcję. I jakże mocna bomba życiowej, pozytywnej energii! A take bogactwa kryją się już raczej poza rękami świata:)

Tu trochę do pooglądania z prób, garderoby, sceny...
FOTOREPORTAŻ

[powrót]

Komentarze:

23-05-2009, 19:50 jasiek

Gratulacje!!!!
Dodaj komentarz:
ilość odwiedzin:  1977861