Halina Rybak-Gredka

Przeskocz nawigację.

(26-04-2007, 08:30) Zaczarowane słowo

Kultura serca rozpoczyna się od "dziękuję." Christa Meves

Podziękowanie. Obdarowanie ciepłym słowem. Życzliwym spojrzeniem. Uśmiechem. Wywołuje radość. Wzajemną radość. Warto dziękować. Wyrażać zachwyt. Dostrzegać to, co dobre. I mówić o tym. Gdyby tak jeszcze, na co dzień. A może w pracy!? Ech...

Wczoraj złożyłam ukłon wraz z podziękowaniem dla pana Wojciecha Kępczyńskiego, dyrektora naczelnego i artystycznego Teatru Roma i jednocześnie reżysera widowiska muzycznego Akademia Pana Kleksa. Notabene: płyta z Akademii, przywieziona z Warszawy, umila mi cały ten czas chodzenia o kulach i „przykucia do domu”.

Oto mój, wspomniany list, który został zamieszczony na stronie Teatru Roma

AKTUALNOŚCI 2007-04-25 - Opinia widzów o spektaklu. - Dziękujemy serdecznie za wszelkie opinie, jakie przesyłacie Państwo do nas. Tutaj znajduje się treść jednej z nich.... »

Dzień Dobry Panie Dyrektorze! Wita Pana osoba, która kilka dni temu była z 40-osobową grupą dzieci na Akademii Pana Kleksa w Pana Teatrze.

To, co przeżyliśmy, przerosło wszelkie nasze oczekiwania. Pana Akademia stała się dla dzieciaków życiowym wydarzeniem, które na zawsze pozostanie w ich pamięci. Zrobił Pan fantastyczne rzeczy i daje radość tysiącom małych serc. To wyjątkowo piękne i wielkie.

Akademia Pana Kleksa przenosi w zupełnie inne światy, kolory, kształty, dźwięki, przeżycia. Porywa ogromem przedsięwzięcia, dopracowanymi szczegółami, niespotykaną atmosferą teatru XXI wieku. 2 godz. 40 min. fascynacji, ekscytacji, przepięknych wrażeń wizualno- dźwiękowych, teatralnych gagów z wykorzystaniem animacji filmowych, interaktywnych niespodzianek. I jeszcze przemycane w tym baśniowym uniesieniu wartościowe słowo, uniwersalne prawdy, ładunek pozytywnego myślenia. Fantazja, odlot. Oczarowanie, zachwyt.

Jeden z młodych uczestników widowiska na mojej stronie internetowej
www.halinagredka.info napisał taki komentarz:
Wycieczka do Warszawy była odjazdowa. Ci, którzy tam nie byli niech żałują. Najbardziej z całej wycieczki podobał mi się musical pt: "AKADEMIA PANA KLEKSA". Po raz pierwszy wyszedłem z teatru tak szczęśliwy.

W imieniu dzieciaków przesyłam Panu najserdeczniejsze, gorące DZIĘKUJĘ
W wyrazami szacunku i podziwu
Halina Rybak-Gredka
Prezes Stowarzyszenia Dzieciom Będzina


[powrót]

Komentarze:

27-04-2007, 20:49 Jacek Golonka

Człowiek najpiękniej dziękuje oczami...
Nawet wówczas jeśli te oczy są skazane na ciemność i poza jaśniejszymi plamami niczego nie widzą...
Słowa tak, jak i ludzie bywają złe, ale bywają też tak cudownie dobre...
Dodaj komentarz:
ilość odwiedzin:  2086705