Halina Rybak-Gredka

Przeskocz nawigację.

(21-04-2007, 16:43) Okno

"Świat bez sztuki naraża się na to, że będzie światem zamkniętym na miłość." Jan Paweł II

Wycieczka do Warszawy była niezwykła pod każdym względem. Opisuję ją na stronie internetowej jeszcze mojej szkoły SP 1. Tam też zamieściłam bogatą galerię zdjęć. Dzieciaki wróciły zachwycone. Polecam organizację tego typu atrakcji dla innych dzieci. Naprawdę rewelacja.

Osobiście wróciłam, na szczęście tylko lekko, ale kontuzjowana. Było mi jeszcze dane odwiedzić w Warszawie Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus przy ul. Lindleya. Ale muszę przyznać, że warszawski gipsik lekki jest, zgrabny i z obcasikiem nawet. Czyli niezbyt uciążliwy:)

Trudno jednak się poruszać, więc pozostaje mi tylko i aż: głowa, dom, komputer, perspektywa okna. Jakoś jednak przetrzymam razem z moją nogą jeszcze te 17 dni. Szkoda tylko dzieciaków, którzy za mną nieco zatęsknią. Pozdrawiam wszystkich uczniów:)

Zaraz po powrocie miła wiadomość. Trzech chłopców z mojej klasy, Tomek, Piotrek i Łukasz odszukało się w internecie wśród laureatów międzynarodowego konkursu matematycznego Kangur. To już kolejny raz. Super! Cieszymy się razem.

I wiele, wiele e-maili z opowiadaniami na konkurs "Skoro świt", w tym przesyłki z Krakowa, takie na jakie czekałam. Twórczość młodych jaką sobie wymarzyłam do tej publikacji!Po prostu niesamowity obrót spraw. Teraz tylko grafika i prace edytorskie, aby zdążyć do 2 czerwca:)

I jak tu się skarżyć jak w głowie aż dymi. Od planów, szczegółów realizacyjnych, nowych perspektyw, wyzwań. Ech droga, droga. "Dlaczego ta droga taka kręta? Cieszę się jednak, bo jest ciekawa."

Trzymajcie się wszyscy ciepło. Życzę dużo energii i radości. Na każdą chwilę:)


[powrót]

Komentarze:

23-04-2007, 14:11 Pioter P

Wycieczka do Warszawy była odjazdowa. Ci którzy tam nie byli niech żałują. Najbardziej z całej wycieczki podobał mi się musical pt: "AKADEMIA PANA KLEKSA". Po raz pierwszy wyszedłem z teatru tak szczęśliwy.
Pozdrawiam
P.S Życzę zdrowia
21-04-2007, 20:47 klaudia

Dziękuje, że mogłam być z panią w Warszawie :)
Dodaj komentarz:
ilość odwiedzin:  2086698