Halina Rybak-Gredka

Przeskocz nawigację.

(05-11-2006, 13:23) Wybory samorządowe

Jesteśmy razem w Będzinie

Mili Państwo! Przyjaciele! Obserwatorzy!

Będę ubiegać się o mandat do Rady Powiatu Będzińskiego. Postanowiłam dłużej nie stać z boku lokalnej polityki. Mogą i powinni się nią zajmować ludzie sprawdzeni na innych płaszczyznach, zaangażowani, kompetentni i przyzwoici.

Wierzę, że zmiany na lepsze są możliwe. Chcę skuteczniej rozwiązywać realne ludzkie problemy. Moja droga do tej decyzji prowadzi przez działalność społeczną. Przekonałam się, że polityka jest częścią naszego życia nawet wówczas, kiedy się nią specjalnie nie interesujemy.
Uważam, że jej celem powinna być służba innym i tak rozumiem moje zaangażowanie w tym kierunku aktywności publicznej.

Posiadam wykształcenie wyższe pedagogiczne. Jestem nauczycielem, skutecznie uczestniczącym wiele lat w procesie edukacyjno-wychowawczym powiatu będzińskiego.

W 2004 r. założyłam Stowarzyszenie Dzieciom Będzina, organizację pożytku publicznego i jestem jego prezesem. Działamy z potrzeby społecznej, zdobywając uznanie oraz serca dzieci i ich rodzin. Mamy do pomocy nasz entuzjazm, talenty i wsparcie ludzi dobrej woli. W Będzinie utożsamia się z nami takie akcje jak: świąteczne brygady koszykowe, dzień dziecka pod zamkiem, kolonie letnie dla ponad 100 dzieci, bank podręczników. Często walcząc z niemożnościami, ograniczeniami i codziennością uporaliśmy się z wielkim społecznym przedsięwzięciem. Uruchomiliśmy i prowadzimy Ośrodek „Jesteśmy razem” - dar dla dzieci.
Ufam, że dokonania Stowarzyszenia Dzieciom Będzina to przykład działań prawdziwie dobrych i mądrych.

Lubię to, co robię i jestem dumna ze wszystkich wolontariuszy a także z moich uczniów, wychowanków oraz podopiecznych. Lubię ludzi i jestem razem z ludźmi.

Wierzę, że mogę godnie reprezentować swoich wyborców i mieć pozytywny wpływ we władzach samorządowych, na sprawy dotyczące mieszkańców Będzina i regionu.

Mój program
- Pomoc społeczna, kierowanie środków do rodzin potrzebujących, wspieranie dzieci w ich "naturalnym środowisku".
- Wykorzystanie funduszy strukturalnych, zwłaszcza w tworzeniu nowych firm i nowych miejsc pracy, stwarzanie perspektyw młodym ludziom.
- Podnoszenie jakości oświaty i wspieranie jej na wszystkich etapach edukacyjnych, integracja środowiska.

Prywatnie? Jestem matką. Mam dwie córki: Anię, studentkę Politechniki Śląskiej i Justynkę, uczennicę gimnazjum.

Proszę o poparcie mojej kandydatury

Halina Rybak-Gredka
Okręg nr 1 do Rady Powiatu
(Dzielnice Będzina: Małobądz, Syberka, Śródmieście, Warpie)
Miejsce nr 2 na liście 5


[powrót]

Komentarze:

15-11-2006, 15:41 grrzegorz kazibudzki (grzegorzkazibudzki@op.pl)

Jesteśmy nadal razem żadne wybory nas nie zburzą
Pani Halino tak dalej
Dodaj komentarz:
ilość odwiedzin:  2424251