Halina Rybak-Gredka

Przeskocz nawigację.

(11-05-2006, 10:08) Cisza

„Przyjaciel w potrzebie jest lepszy niż cisza morska po burzy.”Eurypides

Dziś na wstępie, serdeczne dzięki. Dla wszystkich, od których ostatnio docierały do mnie ciepłe, przyjazne słowa.

A dalej Aleksander Dumas „Na wszelkie zło istnieją dwa lekarstwa: czas i cisza.”

Tak naprawdę nie problem jest ważny, ale to, jak na niego reagujemy. Nikt nie jest pokonany, dopóki nie zacznie winić innych za niepowodzenie. Postanowiłam zmienić tą cytrynę w lemoniadę. Szkoda tylko środowiska, które dużo straci, a zyska niewiele.

A mnie życie już niejednokrotnie uczyło używać przeciwności, jako odskoczni do dalszego rozwoju. Chyba rzeczywiście „Opatrzność ma wobec mnie inne, ciekawsze plany.”:)

Teraz do roboty. 1 czerwca w teatrze wielki Koncert Artystycznych Wzruszeń. Radosne spotkania z artystami, sponsorami, darczyńcami 1% i przyjaciółmi. Szybko ponad 300 zaproszeń. I jeszcze 3 czerwca kolejny happening na Dzień Dziecka pod zamkiem. I ponownie organizacja kolonii dla 120 dzieciaków. A póki, co remont w ośrodku trwa. I ludzie ciągle potrzebują pomocy...

I anegdotka:) W początkach naukowej kariery Alberta Einsteina pewien dziennikarz spytał panią Einstein, co myśli o swoim mężu.
- Mój mąż to geniusz! On umie robić absolutnie wszystko! Z wyjątkiem pieniędzy.

Ściskam i pozdrawiam Was:)Pa


[powrót]

Komentarze:

11-05-2006, 22:14 Mariusz Smoliński

Tak, tak. Pełna mobilizacja przed 1 czerwca! Perspektywa radosna, ale jeszcze dużo pracy. Pozdrawiam w imieniu organizatorów przedsięwzięcia, czyli swoim i Emilii Nawrockiej:)
Dodaj komentarz:
ilość odwiedzin:  1520210