Halina Rybak-Gredka

Przeskocz nawigację.

(06-04-2006, 10:24) Do przodu

„Do was należy odpowiedzialność za to, co kiedyś stanie się rzeczywistością” Jan Paweł II

Dni przedwiośnia za nami. Mimo osłabienia po zimie nie można było ustawać w drodze. Najważniejsze rzeczy toczyły się zaplanowanym rytmem. Remont w ośrodku „Jesteśmy razem” trwa. Całkiem dobre efekty systematycznej, codziennej pracy. Wsparcie rodzin „naszych” dzieci.
Oby tak dalej:). Jeszcze oczekiwanie na powrót ze Spitzbergenu potencjalnego sponsora najpoważniejszych robót budowlanych.
Będzie rewelacyjnie. Marzenie...

Wzmocniona profilaktyką i zabiegami o własne zdrowie, czuję się znowu mocna. Polecam cudowne oczyszczenie organizmu japońską Kinotakarą. Kinotakara to wydalenie toksyn regeneracja organizmu, terapia naturalna. Prozdrowotny, oryginalny produkt. Sprawdziłam.

I ze zdrowiem jakaś iskra boża. Ważna praca koncepcyjna posuwa się w błyskawicznym tempie. Nagromadzona wena. Cudownie. W takiej formie przywitać wiosnę. Ciągnie mnie jak wilka do lasu. Jeszcze kilka dni na wypracowanie tego, co należy. I koniecznie czas rzucić okiem na różnobarwne kwieciste dywany: przebiśniegów, zawilców, przylaszczek, miłków i innych jaskrowatych cudów.

Wiosenne kwiaty, które pojawiają się wraz z pierwszymi cieplejszymi promieniami słońca były dla mnie w bieszczadzkim dzieciństwie prawdziwą bajką. Ich pojawienie się było zawsze zapowiedzią, że wiosna, a wraz z nią przyroda i człowiek budzi się do nowego etapu życia. Białym, fioletowym, żółtym, niebieskim kobiercem pokrywały penetrowane przeze mnie leśne polany i zbocza. Delikatne, drżące przy każdym dotyku wiatru. Niezwykle wdzięczne. Sprzyjające kontemplacji, wyobraźni, fantazji...

Za dwa tygodnie będze parada kwiatów w Holandii. Doroczna Parada Kwiatów regionu cebulowego Bollenstreek wyruszy z Noordwijk i pokonując 40 - kilometrową trasę, głównymi drogami regionu cebulowego, dotrze w godzinach wieczornych do Haarlem. Można będzie zobaczyć około 20 ukwieconych dużych platform i 20 udekorowanych kwiatami samochodów, a także posłuchać biorących udział w paradzie zespołów i orkiestr. Zawsze to chciałam zobaczyć. W tym roku...Jeee...

Czyli do przodu. Let's go...

Pozdrawiam serdecznie!


[powrót]

Komentarze:

Brak komentarzy

Dodaj komentarz:
ilość odwiedzin:  2078391